Jdi na obsah Jdi na menu
 


SP "B" ročník 2009

Tréninky jaro 2019 (březen - červen)
den čas místo
pondělí 16:30 - 18:15 Stodůlky UMT
úterý 17:00 - 18:30 / --:-- - --:-- Zbuzany tráva / Kuncova UMT
středa 17:30 - 19:00 Stodůlky UMT
čtvrtek 16:30 - 18:00 Kuncova UMT

Mistrovská utkání 2018 / 2019 - JARO - G3F (08/09)
kolo datum den čas soupeř hřiště povrch výsledek
12. 24.3.19 ne 14:00 Junior Praha V Úžlabině UMT 13:25
13. 31.3.19 ne 9:00 Sokol Řepy ZŠ Klausova UMT 10:29
14. 7.4.19 ne 10:30 Hrdlořezy Hrdlořezy tráva 28:15
15. 14.4.19 ne 12:30 Ďáblice ZŠ Klausova UMT 20:26
17. 27.4.19 so 10:00 Vyšehrad Vyšehrad UMT 24:18
18. 5.5.19 ne 11:00 FC Zličín ZŠ Klausova UMT 35:12
19. 11.5.19 so 9:00 Zbraslav Zbraslav tráva 26:16
20. 19.5.19 ne 11:00 Tempo Praha ZŠ Klausova UMT 28:19
21. 25.5.19 so 9:15 D. Počernice Dolní Počernice tráva 23:25
22. 2.6.19 ne 9:00 SA Praha ZŠ Klausova UMT 10:33
16. 9.6.19 ne 13:30 Vršovice Vršovice UMT 35:8
Celkové skóre   242:193

Turnaje 2018 / 2019
datum den kategorie místo povrch čas umístění
15. 9. 2018 so 2009 Vykáň tráva dopoledne 8. ze 13
24. 11. 2018 so 2009 Radotín PU dopoledne ZRUŠENO
2009 Zbuzany UMT dopoledne 2. ze 6 5. ze 6
25. 11. 2018 ne 2008 Střešovice UMT dopoledne 13. z 16
1. 12. 2018 so 2009 Radotín PU dopoledne 2. z 6
2. 12. 2018 ne 2009 Zbuzany UMT dopoledne 6. z 6
8. 12. 2018 so 2009 Radotín PU dopoledne 5. ze 7
2008 Zbuzany UMT dopoledne 5. z 6
15. 12. 2018 so 2009 Radotín PU dopoledne 6. z 8
2009 Zbuzany UMT dopoledne 5. ze 6
6. 1. 2019 ne 2008 Radotín PU dopoledne 8. z 8
13.1. 2019 ne 2009 Dobřichovice PU odpoledne 1. z 6
19. 1. 2019 so 2009 Radotín PU odpoledne 7. z 8
2009 Zbuzany UMT odpoledne ZRUŠENO
27. 1. 2019 ne 2009 Radotín PU dopoledne 8. z 8
2009 Zbuzany UMT odpoledne 6. z 6
3. 2. 2019 ne 2009 Zbuzany UMT odpoledne 1. z 6
9. 2. 2019 so 2009 Radotín PU dopoledne 6. z 6
10. 2. 2019 ne 2009 Dobřichovice PU odpoledne 4. z 6
16. 2. 2019 so 2009 Zbuzany UMT dopoledne 5. z 6
23. 2. 2019 so 2009 Koloděje UMT odpoledne 5. z 6
2. 3. 2019 so 2009 Zbuzany UMT odpoledne 5. z 6
3. 3. 2019 ne 2009 Radotín PU dopoledne 6. z 8
10. 3. 2019 ne 2009 Zbuzany UMT dopoledne 5. z 6
17. 3. 2019 ne 2009 Radotín PU odpoledne 2. z 5
24. 3. 2019 ne 2009 Zbuzany UMT dopoledne 7. z 8
31. 3. 2019 ne 2009 Dobřichovice tráva odpoledne 8. z 8
13. 4. 2019 so 2009 Vykáň tráva dopoledne ZRUŠENO
1. 5. 2019 st 2009 Koloděje tráva odpoledne 1. ze 7
8. 5. 2019 st 2008 Meteor UMT celý den 20. z 24
19. 5. 2019 ne 2008 Karlštejn tráva celý den NEHRÁNO
9. 6. 2019 ne 2008 Karlštejn tráva celý den čtvrtfinále z 8
15. 6. 2019 so 2009 Koloděje tráva odpoledne ZRUŠENO
22. 6. 2019 so 2009 Tempo cup tráva/UMT celý den -

Mistrovská utkání 2018 / 2019 - PODZIM - G3F (08/09)
kolo datum den čas soupeř hřiště výsledek
1. 9.9.18 ne 10:30 Junior Praha Stodůlky 15:53
2. 14.9.18 17:00 Sokol Řepy Řepy 21:20
3. 22.9.18 so 14:00 Hrdlořezy Stodůlky 38:7
4. 27.9.18 čt 17:00 Ďáblice Ďáblice 20:20
5. 6.10.18 so 13:00 Vršovice Stodůlky 8:30
6. 13.10.18 so 10:00 Vyšehrad Stodůlky 20:20
7. 20.10.18 so 11:45 FC Zličín Zličín 22:38
8. 27.10.18 so 10:00 Zbraslav Stodůlky 12:21
9. 4.11.18 ne 13:00 Tempo Praha Tempo 36:13
10. 11.11.18 ne 10:00 D. Počernice ZŠ Klausova 7:43
11. 18.11.18 ne 12:00 SA Praha Chuchle 8:38
Celkové skóre 207:303

Google kalendář zde.