Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění 2017

!!! LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HORNÍ BRADLO 2017 PRO ROČNÍKY 2007 a 2008 !!!

Závěrečná sobota 26.8.

Vstávání bylo v pořádku, snídaně proběhla v pořádku, příjezd autobusu byl také v pořádku, náš odjezd byl také naplánován v pořádku, cesta byla bezproblémová a v pořádku, naše Vaše děti seděli pěkně v řádku a v pořádku, do cilové destinace ZŠ Kuncova jsme také dorazili v pořádku a děti jsme taktéž předali v naprostém pořádku. Momentální stav dobití psychických a fyzických sil trenérů se už pomalu navyšuje. Zbylé 2 dny budou dopsány po dobití na 100%. Děkujeme

Konečně pátek 25.8.

Jelikož psychický a fyzický stav trenérů se přiblížil ke kritické hranici 0%, tak nebude dnes napsán ani čtvrtek, ani pátek. Bude dopsáno později, až se trenéři nabijí na hranici, která je přijatelná k bytí. Jinak jsme všichni v pořádku.

Náročný čtvrtek 24.8.

​Report bude napsán v pátek. Děkujeme.

Už je středa 23.8.

Při ranním výběhu se blížíme našemu cíli, a to bez bolístek a odříkání. Ranní TJ jsme vedli v odlehčenějším duchu, kdy i dokonce Láďa požádal o 4 hráče, aby doplnili jeho TJ u žáků (kluci byli velmi nadšeni z této TJ). Jelikož nám už počasí dost přálo, tak jsme si odpoledne vyzkoušeli místní vyhřívaný bazén olympijských rozměrů a skoky z 5m věže, kdy Mateo prováděl vruty, přemety, obraty, salta, výkruty a jiné akrobatické sestavy. Od vedlejšího „cirkusového“ stanu se na nás valila muzika v rytmu samby a někteří jedinci v čele s Ondrou Bauerem, Dominikem Klímou, Matějem Weinzettelem a Tomášem Tkačíkem šli zkontrolovat situaci. Na jednu dlouhou minutu nemohl Ondra odtrhnout oči od tanečnic z Lučnic a málem jsme volali 155, jelikož se mu z dění ve stanu pomalu zastavovalo srdce. Okamžitě se šlo podívat další stádo, hejno a roj dalších nadšených zvědavců. Olympijský bazén v tu chvíli zel prázdnotou. Zdravotnice Lucka si konečně mohla užít volného prostoru, kterého využila k 24 bazénkům sem a tam. U oběda nastala první komplikace (už jsme doufali, že nenastane, jelikož doteď za námi nikdo se stížnostmi na jídlo nepřišel). Dominik Klíma, Filip Prokop a Ondra Bauer odmítli luxusní vývárek od místního 4* michelinského kuchaře. Po pár slzách a prodloužení si pobytu u svého stolečku to nakonec s chutí zvládli, i kapustička zapadla do žaludku. Na vydařený odpolední trénink navázala večerní soutěž o Forejtovi kopečky. Vítězů mohlo být pouze 6. S plným odhodláním, vyčerpáním a nasazením to první zvládl Dominik Swan. Protekce žádná nebyla, je to opravdu tak! V tu chvíli jsme ocenili jeho slzy štěstí potleskem. Další následovali Svatopluk, Ondra, Matěj C., Dominik K. a nečekaně si věřící a nadupaný Jakub, který nadšením po zdolání poslední soutěže načutl svoje Jotejjo asi 156,54 m vysoko a daleko za místní Chrudimku. Smolařem se stal druhý Matěj, který ihned vzápětí po Kubovi taktéž trefil břevno, bohužel pro něj trenérské duo neobměkčil ani smutnými očíčkami po vzoru kocoura Mikeše ze Shreka. Večer jsme se těšili na přenos fotbalového utkání LM mezi Slávií Praha a APOELem Nikósie. Bohužel při nás nestálo štěstí a nerozchodili jsme to na TV a místní Wi-fi. Naděje svitla ve chvíli, kdy slávistický trenér Martin Hřebejk (ml. žáci B) donesl tablet a všichni jsme se těšili na fotbalové utkání. Avšak druhý poločas jsme sledovali po staru, hezky pěkně při rádiu Radiožurnál v pořadu S mikrofonem za fotbalem. Všichni borci si statečně odchodili bojovku a v půl 11 na ubikacích se spokojeně usmívali s tím, že to bylo pro „děti“. Perlička dne: Mateo po skončení technických soutěží, kdy nepatřil mezi vítěze se velmi rozplakal. Kámoš Svatopluk mu totiž oznámil, že ráno poběží 13 Forejtových kopečků. Během tří minut se na mapě objevilo nové sladkovodní jezero. Tudíž pro nezpůsobilý terén jsme nemohli pokračovat v TJ.

foto-bazen.jpg

Týmové bazénové foto alá posíláme pozdrav z Hornobradlovského království

bordeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel.jpg

Bauer, Prokop, Klíma, Bek, Křístek - jejich království

bordeeeeeeeeeeel-2.jpg

Tartieeeeer, Zobal, Kraus, Caithaml, Swan ml.

trenersky-tandem.jpg

Spokojené trenérské duo po vydatné tříhodinové TJ

sks.jpg

Slavie Praha oleeeee :)

Je tu úterý 22.8.

Další ranní výběh jsme zvládli bez jakékoliv újmy, a to i přes místní mlhu, kterou vařil vodník Kebule. Do příštího seznamu povinných věcí budeme muset zřejmě doplnit kulicha, rukavice či šálu. Snídáme velmi rádi, vydatně, pestře a barevně. Potom po nás zbývají jen prázdné švédské stoly. Dopolední trénink jsme zaměřili na obratnost a rychlost, kdy kluci mezi sebou soutěžili o zmrzliny, čest a slávu. Překvapivě, ale velmi nečekaně, zvítězil tým v sestavě: trenér Robert (C), Mateo, Kuba, Matěj C. Musela ovšem nastat jedna změna, kdy Mateo udělal kotůl vzad s míči pod křídly a během letu si otočil 3x hlavu kolem své osy. Skvělou práci odvedla zdravotnice Lucka, která ho dala do kupy na odpolední PU. Matea v sestavě nahradil trenér Pavel a o vítězi bylo jednoznačně a přesvědčivě rozhodnuto k nevoli ostatních přihlížejících. Dopolední TJ kluci odmakali na 100 % a po vyhlášení soutěže o zmrzliny na 111%. Odpoledne jsme sehráli vzájemný přáteláček se šikovnýma klukama ročníku 2008. Velmi dobré utkání zaujalo i trenéry starších ročníků, které skončilo po velké bitvě vítězně pro 2007, a to v poměru 10:6. Utkání splnilo veškerý účel a trenéři odcházeli s dobrým pocitem a s příslibem do další práce. Toto bylo zřejmě jediné utkání, kdy trenér Pavel z důvodu indispozice svých hlasivek se nemohl aktivně zapojovat do koučování. Robert se tohoto úkolu zhostil více než zdatně, i když velmi nelibě nesl funkci Pavlova tlumočníka. Po tomto utkání jsme začali shánět tlumočníka i pro Roberta. Večer jsme strávili ve stodůlecké komunitě u nádherného ohně, ke kterému jsme si nanosili dříví, klacky, klády a jiné dřeviny z místních luhů a hájů. Pročistili jsme až 1 ha lesa. Každý si opekl svého buřta a poté mohl jít spokojeně spát a těšit se na další vydatný ranní výběh. Perlička dne: čtveřice pro dopolední TJ ve složení Bek a KKK si dělala zálusk na zmrzliny, ale úplně vyhořela a skončila jasně poslední. Toto někteří jedinci z této party neunesli a mohli jsme se dočkat drobných slz, které kropily místní pažit.

dominik-swan.jpg

Bastian Schweinsteiger v čele skáče ladně jako laňka

bauer.jpg

Huš-Bauer při otočce vzad

kraus.jpg

Soustředěnost nad svým výkonem

zobal-prokop.jpg

Kuba a Filip předvádí heroické výkony

rojnice.jpg

Stodůlecká rojnice

spolecna-u-ohne.jpg

Nesu klády, k lesu zády

A pondělí 21.8.

Ráno jsme vyběhli ještě dříve až na místní mýtinu, která nás oslnila a nabila pozitivní energií do nového dne. Při zpáteční cestě sešívaný MUDr. Kraus Štěpán předvedl nevídané cirkusové kreace. Konkrétně 2 kotůly, 3 přemety a 4 backflipy na lesní cestě osázené kameny. S úsměvem doběhl / došel / doplazil / dokotůloval na svojí chatku. Při nedělní večerní šťáře jsme navštívili naše 2 ubikace. Při údivu jsme odhalili následující: Dominik Klíma – 2x brambůrky, 1x coca cola, Sváťa Křístek – 2x brambůrky, 1x bonbóny, 1x konzervu domácího hovězího a 1x pár klobásek z udírny, Kuba Zobal – 1x Lays kuřecí křídla, Dominik Swan – 1x Fanta plná cukru a Mateo francouzské tyčinky Bohemia. Dohromady tito borci nasbírali bonus v podobě oblíbených Forejtových kopečků. O konečném čísle můžete jenom diskutovat. Po dopoledním tréninku nám Sváťa na dotaz, kde má pantofle odpověděl, že je nemůže najít v tom bordelu, co tam má. To nás inspirovalo navštívit jejich krásně uklizené a čisté pokoje. Po otevření dveří jsme se však nestačili divit. Všude samej mech, houby, klacky, bahno, místní pažit, obaly. Ondra Bauer po 2 dnech našel konečně své prostěradlo. Po 132 minutách byly pokoje konečně uklizeny a vysavovány. Další vydatný tréninkový proces jsme odtrénovali na 99.99% (0.01% hatí nepřinesené chrániče na TJ). I přes drobné šrámy na těle jsme zatím všichni v pořádku až na Robertova 3 vyhozená kolena (při slalomku se mu podařilo toho zajíce konečně chytit) a Pavlova záda po wellness, kdy mu celý tým na ně naskákal. Na závěr dne Sváťa odříkal všem pohádku o Červené karkulce a několikráttitulovaný Matěj s pomocí znakové řeči překládal (ale jen sám sobě). Perlička dne: 什麼也沒發生

img-20170821-wa0012.jpg

Sváťa stále nacvičuje nožičky, nyní pod dozorem Roberta při nožičkách

img-20170821-wa0005.jpg


Tanec u tyče v podání našich borců alá POLEDANCE

Neděle 20.8.

Den jsme začali (jako vždy) oblíbeným ranním výběhem do místních luhů a hájů, kdy se kupodivu toho všichni zhostili na výbornou (zatím). K první snídaní byla párkovaná s hořčičnou a tomatovou omáčkou s opečenou krustou a bylinkovým máslem. Následně po vydatném pětifázovém tréninku jsme opouštěli místní bradlovský pažit s dobrým pocitem na srdci a s nadšením do další práce (i přes první nožičkové slzy). Večernice tentokráte byla v naprostém pohodlí a Vaše Naše děti únavou ani nedutali. Perlička dne: Ondra Bauer na tanečnice z Chrudimska z okna svého pokoje hrdě prohlásil: "To jsou ale kočičky."

img-20170821-wa0009.jpg

Sváťova první a poslední nožička

Sobota 19.8.

Do cílové destinace jsme dorazili všichni v pořádku i přes dvouhodinovou okružní jízdu Prahou, kdy jsme si mysleli, že už do Horního Bradla nedojedeme. Po výjezdu z Prahy už jsme slýchali dotazy, jestli už tam náhodou nejsme. Všechny jsme překvapili odpovědí, že jsme teprve na Černém mostě. Kluci byli nedočkaví, ale nakonec jsme po čtyřech hodinách dojeli na naše oblíbené místo, kde už Robert netrpělivě hodinu a stepoval. Měl alespoň možnost, si obhlídnout areál, kde ho bude čekat 7 dní naprosté řehole. Jeho šťastný výraz v očích byl k nezaplacení. Proběhlo ubytování, lehký trénink a jediný problém nastal pouze při oblíbeném povlíkání postelí. Tento náročný úkol zvládlo jen pár jedinců v čele s MUDr. PaeDr PhDr. Ing. JUDr. Matěj Bek CSc., který šel všem příkladem a s komentářem: „Já to všem rád klidně povleču.“ Po večerní sprchovačce na odchod na ubytovačce a převlíkačce přišla večernice. Večernici narušili „sígři“ zasloužilý umělec Křístek Svatopluk, táborník a skaut Caithaml Matěj, francouzský legionář Tartier Mateo a vůdce smečky z Jinočan Klíma Dominik. Po domluvě byli všichni propuštění na své ubikace. Perlička dne: Dominik Klíma se modlil, že na místě uvidí naše oblíbené aerobičky z Pardubic a naplácal na sebe 1,67 kg ronaldovského gelu.

img-20170821-wa0010.jpg

Fotbalová prostná